WIOSENNA WYPRZEDAŻ! ODBIERZ 30% RABATU NA CAŁY ASORTYMENT Z KODEM: WIOSNA30
kapcie

Wełniane kapcie. Idealny pomysł na dobry jakościowo prezent

Z badań Digital Reload Polska przeprowadzonych w 2020 r. wynika, że 61% badanych osób miało trudność ze znalezieniem idealnego prezentu dla bliskich. Z kolei 70% osób przyznało, że sami otrzymali nietrafiony prezent. Jak uniknąć problemu z wyborem idealnego produktu? Postawić na rzeczy dobre jakościowo. Idealnym pomysłem na prezent są wełniane kapcie. Dlaczego tak uważamy? Mamy ku temu solidne podstawy, o których za chwilę.

Kapcie, które pokocha każdy

Wełna jest naturalnym materiałem, który cechuje się doskonałą zdolnością izolacyjną. Jednocześnie pozwala skórze oddychać. Kapcie ze skórki owczej natychmiast rozgrzewają stopy, nie powodując ich pocenia. Materiał jest wyjątkowo wytrzymały i nie wymaga częstego prania. Wełna ma bowiem właściwości samoczyszczące i bakteriobójcze, utrudnia namnażanie się roztoczy. Bambosze z naturalnej wełny wspomagają procesy rehabilitacji po złamaniach i zwichnięciach. Są szczególnie polecane osobom cierpiącym na reumatyzm i zmiany zwyrodnieniowe stawów. Można je nosić również profilaktycznie.

Ręcznie robione kapcie z owczej skóry i dzianiny wełnianej są dostępne w rozmiarze od 35 do 44. Dla niemowląt produkuje się bardzo wygodne niechodki. Można zdecydować się na jedną parę ciapów lub wybrać zestawy kapci gościnnych liczące 5 sztuk. Dobrym pomysłem jest również zakup ocieplacza na nogi, do którego wkłada się obie stopy, aby odpoczynek był jeszcze przyjemniejszy. Podsumujmy krótko zalety kapci na prezent:

  • dostępne modele damskie, męskie i dziecięce,
  • wykonane z certyfikowanej wełny,
  • precyzyjnie uszyte,
  • z antypoślizgową podeszwą,
  • w naturalnych kolorach,
  • odpowiednie na każdą porę roku.
Shopping Cart