WIOSENNA WYPRZEDAŻ! ODBIERZ 30% RABATU NA CAŁY ASORTYMENT Z KODEM: WIOSNA30
mata

Wełniana mata do ćwiczeń? Tak, to możliwe!

Uprawianie jogi, pilatesu czy „zwykłe” rozciąganie są znacznie przyjemniejsze, gdy korzysta się z odpowiednich akcesoriów. Jeśli szukasz funkcjonalnych produktów, które są wykonane z naturalnych materiałów, koniecznie powinieneś poznać zalety wełnianych mat do ćwiczeń. To obowiązkowy element wyposażenia, jeśli zamierzasz uczynić swój trening bardziej profesjonalnym, a przy tym chcesz dodatkowo zadbać o ciało.

Ciepło, zdrowo, stabilnie

Podkładka, którą wykorzystuje się w ramach fitnessu, rehabilitacji czy fizjoterapii, nie powinna być zbyt miękka i gruba. Optymalna grubość to około 1,5 cm. Naturalne maty do ćwiczeń są ciepłe i miłe w dotyku. Wełna to genialny surowiec, który zapewnia ciepło zimą, a chłód latem. Doskonale odprowadza wilgoć, nie chłonie zapachów i ma właściwości antybakteryjne. Gęste i miękkie włókna są odpowiednio sprężyste, a przy tym doskonale tłumią dźwięki, zatem już nie będziesz musiał rezygnować ze swojej ulubionej aktywności z obawy o hałas. Warstwa lateksu od spodu sprawia, że mata nie przesuwa się po podłożu. Lekka, uniwersalna mata w przyjemnym kremowobiałym kolorze wprost zachęca do aktywności.

Wypróbuj, ponieważ:

  • Wełna rozgrzewa, rozluźnia mięśnie, usuwa niekorzystne ładunki elektrostatyczne, likwiduje bóle reumatyczne i stany zapalne, pobudza układ krążenia.

  • Ćwicząc na macie, bez żadnego wysiłku uzyskasz dodatkowe korzyści, jakie daje kontakt ciała z wełną uaktywnisz receptory nerwowe w skórze, wymasujesz ciało, zmniejszysz napięcie mięśni kręgosłupa, usuniesz stres.

  • Mata doskonale izoluje ciepło, zatem można ją kłaść bezpośrednio na podłodze. Antypoślizgowa, łatwa do złożenia i przenoszenia sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Shopping Cart