WIOSENNA WYPRZEDAŻ! ODBIERZ 30% RABATU NA CAŁY ASORTYMENT Z KODEM: WIOSNA30

PODKŁADY

Wełniane podkłady, prześcieradła oraz materace

W naszym asortymencie znajdą Państwo niezwykle funkcjonalne wełniane podkłady, prześcieradła, a także materace zapewniające długi i komfortowy sen, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. Wszystkie produkty mają uniwersalne rozmiary i grubości. Nasze wyroby są idealnie odszyte i elegancko wykończone, np. przy użyciu dobranej kolorystycznie lamówki. Materace, podkłady oraz prześcieradła wyposażono w specjalne gumki, ułatwiające prawidłowe ułożenie na łóżku oraz zapobiegające zsuwaniu.

Zalety podkładów wykonanych z wełny

Podkłady i prześcieradła wełniane są produktami całkowicie naturalnymi. Nasze wyroby wyróżniają się doskonałą przepuszczalnością powietrza, co znacznie wpływa na podwyższenie komfortu spania. Pomagają także utrzymać stałą temperaturę ciała zarówno w czasie upałów, jak i chłodów. Przewiewność wełny i chłonność sprawia, że podkłady są zawsze suche, tym samym nie podrażniają skóry.
Wpływ wełny na zdrowie

Wyroby z wełny są szczególnie polecane osobom borykającym się z chorobami reumatycznymi. Włókna materiału wykonują delikatny mikoromasaż, dzięki czemu niwelują uporczywy ból, poprawiają krążenie i rozluźniają mięśnie. Badania wykazały także, że ten naturalny surowiec pozyskiwany z owiec, eliminuje szkodliwe jony dodatnie. Zamienia je na ładunki ujemne, bardziej odpowiednie dla organizmu człowieka. To właśnie ten czynnik sprawia, że wykorzystując do spania nasze wełniane produkty, czują się Państwo niezwykle wypoczęci.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Shopping Cart