MATERACE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Materace wełniane

Dobry i wygodny materac zapewnia najwyższy komfort snu. W naszym sklepie dostępne są dwuwarstwowe materace wełniane wykonane z włókien pozyskiwanych podczas strzyżenia owiec merynos. Każdy produkt tego typu składa się z dwóch warstw wełny o gramaturze 550 g/m2. Wykorzystany w procesie produkcji hipoalergiczny materiał, pozytywnie wpływa na układ nerwowy. Nasze materace są niezwykle wygodne, dzięki czemu nie uciskają poszczególnych kręgów. Tym samym wspomagają i przyśpieszają regenerację całego kręgosłupa.
Aby maksymalnie dopasować produkty do potrzeb Klientów, prezentujemy różne rozmiary:

  • 90/200 cm,
  • 140/200 cm,
  • 160/200 cm,
  • 180/200 cm,
  • 200/200 cm,
  • 220/200 cm.

Wszystkie modele wyposażono w specjalne gumki na rogach, które pozwalają na stabilne zaczepienie materiału na rogach łóżka. W ten sposób materac nie przesuwa się podczas snu.

Zalety materaców z wełny

Materace z wełny są niezwykle wygodne. Pozwalają na spokojny i głęboki sen przez całą noc. Do najważniejszych atutów materiału należy wysoka higroskopijność oraz bakteriostatyczność. To właśnie te cechy sprawiają, że materac pochłania wodę i przeciwdziała rozwojowi szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Włókna cały czas wykonują delikatny masaż, niwelując zmęczenie. Jest to zatem idealny artykuł do domów prywatnych. Pozwala również zadbać o komfort gości w hotel, pensjonatach czy gospodarstwach agroturystycznych. O wysokiej jakości naszych produktów świadczy certyfikat Woolmark. Wszystkich zainteresowanych kupnem produktów najwyższej klasy zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy, że z naszymi materacami zadbają Państwo o zdrowy i nieprzerwany sen.

Koszyk