WIOSENNA WYPRZEDAŻ! ODBIERZ 30% RABATU NA CAŁY ASORTYMENT Z KODEM: WIOSNA30

PRZEŚCIERADŁA

Jednowarstwowe prześcieradła wełniane

Wełniana pościel ceniona jest ze względu na swoje właściwości zdrowotne. Ten naturalny materiał pozwala skórze oddychać i pozytywnie wpływa na bóle reumatyczne. Tak jest w przypadku wysokiej klasy prześcieradeł wełnianych w całości wykonanych ze strzyżonej wełny owiec merynosów. Nasze produkty wyróżniają się niezwykle estetycznym wykończeniem. Na rogach wszyto gumki, które zapobiegają zsuwaniu się prześcieradła podczas snu. Produkty tego typu, tak jak poduszki wełniane i kołdrami stanowią idealny prezent dla najbliższych osób.

Dlaczego warto kupić prześcieradło z wełny?

Prześcieradła z wełny wyróżniają się wysoką higroskopijnością, dlatego nawet podczas upalnych nocy, kiedy człowiek się poci, nie ma nieprzyjemnego uczucia wilgoci. Wełna jest bardzo przyjemna w dotyku, puszysta i zapewnia najwyższy komfort spania. Warto także wspomnieć o niezwykłych właściwościach leczniczych tkaniny. Włókna wykonują mikro masaż, który łagodzi bóle stawów oraz mięśni. Produkty pozwalają zachować optymalną temperaturę ciała zarówno w czasie ciepłych, jak i mroźnych dni. Nic więc dziwnego, że wyroby z wełny cieszą się popularnością na całym świecie.

Nasze produkty są bezpieczne i posiadają najważniejsze atesty. Najwyższą jakość naszych wyrobów potwierdza certyfikat WOOLMARK. Dostępne w sklepie komplety pościeli wykonane są z wielką starannością. Wszystkich zainteresowanych kupnem zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Wyświetlanie jednego wyniku

Shopping Cart