WIOSENNA WYPRZEDAŻ! ODBIERZ 30% RABATU NA CAŁY ASORTYMENT Z KODEM: WIOSNA30

Dywany

Wełniane dywany

Dywan może znacznie zmienić pokój, nadając mu przytulny charakter. Poszukując idealnego artykułu, warto zdecydować się na zakup wełnianego dywanu od renomowanego producenta. W naszym sklepie dostępne są małe i większe wyroby w całości wykonane z owczej skóry. Dokładamy wszelkich starań, by zaoferować naszym Klientom szeroki wybór kolorów, kształtów oraz rozmiarów. Wszystkie prezentowane modele, w tym także dekoracyjne naturalne skóry owcze, wyprodukowano bez użycia jakichkolwiek substancji pochodzenia chemicznego. Dzięki temu otrzymują Państwo bezpieczne dywany idealnie nadające się do każdego pomieszczenia.

Dlaczego warto wybrać prawdziwe dywany z wełny?

Owcza skóra to wyrób o wielu właściwościach bardzo pozytywnie wpływających na organizm ludzki. Dywany są przede wszystkim bardzo miłe w dotyku. „Nie gryzą”, gdy stoimy na nich gołą stopą. Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną, dzięki czemu w pomieszczeniach jest cieplej, ponieważ pokoje nie są chłodzone od podłogi. Dodatkowo wełna i owcza skóra neutralizują działanie żył wodnych i fal elektromagnetycznych, likwidując przy tym nieprzyjemny i trudny do zlikwidowania zapach dymu papierosowego. Dywany są antyalergiczne.

Nie można również zapomnieć o ich walorach estetycznych. Staramy się zaspokoić wymagania wszystkich Klientów, dlatego przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę dywanów w różnych stylach, kształtach i kolorach (biel, szarość, jasne i ciemne brązy). Nasze dywany idealnie sprawdzą się w przytulnym pokoju dziecięcym, nowoczesnym i industrialnym gabinecie czy salonie zaaranżowanym w klimacie rustykalnym. Wełna wizualnie ociepla pomieszczenia.

Czyszczenie dywanów z naturalnej wełny

Aby utrzymać dywan z wełny naturalnej w dobrym stanie przez długie lata, należy go czyścić w odpowiedni sposób. Przede wszystkim warto regularnie wytrzepywać kurz. Zalecamy wystawiać tkaniny na działanie promieni słonecznych, co pozwala utrzymać kolor. Uczulamy również, by nie prać wełnianych produktów. Lepiej wybrać metodę czyszczenia na sucho lub przy użyciu detergentów dedykowanych dywanom, ponieważ długotrwałe moczenie odkształca materiał.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Shopping Cart