WIOSENNA WYPRZEDAŻ! ODBIERZ 30% RABATU NA CAŁY ASORTYMENT Z KODEM: WIOSNA30

O nas

Jesteśmy firmą, która działa na rynku wyrobów wełnianych od 2009 roku.

Początek działalności to głownie sprzedaż bazarowa drobnych produktów takich jak bambosze i kamizelki.

Rosnąca sprzedaż pozwoliła na rozszeżenie asortymentu o koce a chwilę poźniej o  wyroby pościelowe.

Od zawsze dbaliśmy o wysoką jakość sprzedawanych produktów. Dokładne szycie oraz użycie do produkcji tylko materiałów  ze 100% wełny z certyfikatem Woolmark było sprawą najważniejszą.

Dlatego po 3 latach działalności zdecydowaliśmy o rozpoczęciu sprzedaży wysokiej jakości wyrobów wełnianych w internecie pod właśną marką – PERFECT WOOL

Stale rozszerzaliśmy swój asortyment  dlatego dzisiaj każdy znajdzie u nas coś dla siebie lub bliskich. Polecamy ciepłe kapcie dla dzieci i dorosłych, osobom lubiącym popołudniową drzemkę koc wełniany. A gdy masz ochotę zmieniać wystrój mieszkania są też dywany skórzane, skóry dekoracyjne i pufy ze skóry owczej.

Dla ćwiczących jogę wełniane maty.

Cieszy nas to, że przez ostatnie lata stale rozwijająca się marka Perfect Wool zyskała uznanie wielu klientów w Polsce i za granicą.

Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań aby transakcje przebiegały sprawnie i w miłej atmosferze a otrzymany produkt spełniał najwyższe standardy.

Ale jeśli kiedykolwiek zdażyłoby się nam nawalić – bo jesteśmy przecież tylko ludźmi – to proszę o niezwłoczny kontakt a na pewno coś zaradzimy.

Naturalne właściwości wełny użytej do produkcji naszych wyrobów.

Wełna używana do produkcji produktów marki Perfect Wool pozyskiwana jest ze specjalnie wyselekcjonowanych żywych owiec rasy Merynos, kóz kaszmirskich oraz z wełny wielbłądziej.
Wełna strzyżona z żywych zwierząt posiada międzynarodową licencje WOOLMARK, która obejmuje wszystkie etapy przetwarzania wełny oraz gwarantuje najwyższą jakość tkanin.

Rehabilitacyjne właściwości wełny znane są od tysięcy lat. Była ona używana do wyrobu tkanin już w starożytności, głównie w krajach śródziemnomorskich, w środkowej Europie rozwój produkcji wełny rozpoczął się w średniowieczu.

Pościel wełniana zapewnia utrzymanie stałej temperatury ciała podczas snu, gwarantując jednocześnie ciepło i doskonałą wentylację. Jest lekka i odpowiednia na każdą porę roku – daje ciepło w zimie, latem nie dopuszcza do przegrzania organizmu, eliminuje szkodliwe dla człowieka jony dodatnie, zastępując je jonami ujemnymi. Zalecana przy chorobach reumatycznych, poprawia krążenie, łagodzi napięcie mięśniowe i ból. Jest idealna dla alergików – nie drażni skóry, przepuszcza powietrze a lanolina – naturalny tłuszcz zwierzęcy, który nie znika nawet po praniu – chroni ją przed trwałym osadzaniem się brudu i kurzu, a dodatkowo zabija drobnoustroje i bakterie.

Shopping Cart