WIOSENNA WYPRZEDAŻ! ODBIERZ 30% RABATU NA CAŁY ASORTYMENT Z KODEM: WIOSNA30

Regulamin

REGULAMIN

Sklep internetowy www.perfect-wool.com prowadzony jest przez firmę:

Perfect Brand Tomasz Majba

ul. Mielczarskiego 21/23
42-202 Częstochowa

NIP: 949-185-32-47
REGON: 240026597

Nr konta: 64 1050 1142 1000 0090 7065 4422

Opis firmy

Marka Prefect Wool powstała aby zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów. Nasze kolekcje szyte są z najwyższej jakości wełny owczej Merynos, kozic kaszmirskich (Kaszmir) oraz wełny wielbłądziej (Camel).

Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz dopasowanie się do potrzeb Klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie indywidualne oraz hurtowe.

Najwyższą jakość naszych wyrobów potwierdza certyfikat WOOLMARK a Urząd rejestracji produktów leczniczych, wyrobów medycznych i produktów biobójczych przyznał naszym wyrobom status wyrobów rehabilitacyjnych.

Zamówienia

Ceny podane na sklepie są cenami brutto.(zawierają podatek VAT)
Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Niniejszy zapis nie dotyczy zamówień składanych drogą telefoniczną.

Kupujący może wybrać jeden spośród następujących sposobów składania zamówienia:

 • złożenie zamówienia poprzez wypełnienie formularza zamówienia na stronie internetowej Sklepu internetowego,

 • złożenie Zamówienia drogą poczty elektronicznej – email: kontakt@perfect-wool.com

 • złożenie zamówienia telefonicznie pod nr  885 262 039

Podczas składania zamówienia Kupujący może wybrać następujące formy płatności

 • Przelew bankowy

 • PayPal

 • Płatność za pobraniem

Formy wysyłek

Ceny i metody płatności

 1. Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT, cła oraz wszelkie inne składniki.

 2. Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. wpłata na konto, wysyłka na kurierem – 14,70zł

  2. wysyłka kurierska za pobraniem – 19zł

  3. paczkomat, wpłata na konto – 11zł

Koszty wysyłki naliczane są zgodnie z aktualnymi cennikami i zależą od wagi oraz rozmiarów przesyłki. Kupujący jest informowany o kosztach wysyłki podczas składania zamówienia.
Koszty dostawy ponosi Kupujący.

Kupujący zobowiązuje się do odebrania wysłanego Produktu.

Reklamacja/Zwrot

W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową proszę o zgłoszenie tego faktu drogą mailową, telefoniczną lub listowną. Towar wraz z formularzem reklamacyjnym proszę odesłanie na adres firmy.

Formularz reklamacyjny

 

PROSZĘ SPRAWDZIĆ CZY TOWAR NIE ZOSTAŁ USZKODZONY W OBECNOŚCI KURIERA

W przypadku uszkodzenia towaru w trakcie transportu prosimy o spisanie protokołu szkody i przesłanie kopii wraz z towarem na adres firmy. Zdecydowanie ułatwi to procedury reklamacyjne.

Do reklamowanego Produktu zaleca się dołączyć dowód zakupu lub jego kopię.

Kupujący zobowiązany jest do odesłania reklamowanego Produktu wraz z formularzem reklamacyjnym na własny koszt. W przypadku uwzględnienia reklamacji koszty wysyłki są zwracane. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni od dnia otrzymania formularza reklamacyjnego.

Kupującemu, który jest Konsumentem w rozumieniu ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271 ze zm.), przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.

Zakupiony produkt proszę odesłać wraz z wypełnionym formularzem oraz dowodem zakupu na adres firmy.

Formularz odstąpienia od umowy

 

Zwroty Produktów wysyłane na koszt Sprzedawcy lub za pobraniem nie będą przyjmowane.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie będą miały właściwe przepisy prawa, w szczególności ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks Cywilny (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.), ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 141, poz. 1176 ze zm.) oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271 ze zm.).

Shopping Cart