WIOSENNA WYPRZEDAŻ! ODBIERZ 30% RABATU NA CAŁY ASORTYMENT Z KODEM: WIOSNA30

ARTYKUŁY REHABILITACYJNE

Wełniane akcesoria rehabilitacyjne

Organizm po kontuzji wymaga szczególnego traktowania. Podobnie jest w przypadku różnorodnych chorób sprawiających ból, np. reumatoidalnego zapalenia stawów lub zapalenia mięśni. W takiej sytuacji najlepszym sposobem na złagodzenie bólu jest zastosowanie wełnianych akcesoriów rehabilitacyjnych. Wyroby te pozwalają przede wszystkim utrzymać stałą i optymalną temperaturę ciała, dzięki czemu nie ma obawy, że jakaś część organizmu ulegnie wychłodzeniu.

W naszym sklepie dostępne są produkty zapewniające komfort nawet po poważnych urazach. Wełna delikatnie masuje uszkodzony odcinek, poprawiając krążenie i przyśpieszając rehabilitację. Oferujemy wysokiej klasy opaski na kolana lub specjalne pasy rozgrzewające lędźwiowe.

Dodatki do ćwiczeń

Coraz więcej osób poszukuje wygodnych i ekologicznych akcesoriów do ćwiczeń. W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej klasy maty i poduszki do jogi. Wyroby te zostały wyposażone w dodatkowe udogodnienia, które znacznie podwyższają komfort użytkowania (np. podszycie specjalnym tworzywem antypoślizgowym). Dzięki dołączonemu pokrowcowi można ją zabrać ze sobą na zajęcia lub na łono natury. Wełna ma silne właściwości pochłaniania wilgoci, co sprawia, że nawet po intensywnych ćwiczeniach mata jest sucha i przyjemna w dotyku. Prezentujemy również wygodną pufę do medytacji pozwalającą przybrać odpowiednią pozycję tak, by nie obciążać kręgosłupa.

Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały wykonane przy użyciu najlepszej jakości wełny pozyskiwanej tak, by w żaden sposób nie szkodzić zwierzętom. Dokładamy wszelkich starań, by akcesoria rehabilitacyjne łagodziły uciążliwy ból i pomagały Państwu dojść do zdrowia. Wszystkich zainteresowanych naszymi wyrobami zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zastosowania oraz pielęgnacji poszczególnych produktów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Shopping Cart