WIOSENNA WYPRZEDAŻ! ODBIERZ 30% RABATU NA CAŁY ASORTYMENT Z KODEM: WIOSNA30
podkład na materac

Dlaczego warto zainwestować w podkład na materac?

Tradycyjny podkład wykonany z jednej warstwy wełny owiec merynosów australijskich oraz podszyty z drugiej strony mikrofibrą, zapewnia najwyższą jakość snu, która jest kluczowa dla zdrowia. Aby bardziej wyeksponować zalety tego produktu, omówimy jego właściwości.

Wełna z merynosów australijskich to niezwykle cenny surowiec, który ma wiele korzystnych właściwości dla naszego zdrowia. Po pierwsze, wełna ta ma działanie relaksujące i uspokajające. Dzięki temu możemy lepiej odpocząć podczas snu i obudzić się w kolejny dzień wypoczęci i pełni energii. Po drugie, materiał ten polecany jest osobom cierpiącym na bóle reumatyczne. Wełna z merynosów poprawia krążenie krwi, łagodzi napięcie mięśniowe i ból. To nie tylko doskonały sposób na poprawę komfortu snu, ale także na wspomaganie leczenia różnych dolegliwości. Po trzecie, podkład na materac ma właściwości masujące i poprawia ukrwienie skóry. Delikatnie masuje zakończenia nerwowe ciała. Takie działanie może również przyczynić się do poprawy wyglądu naszej skóry oraz wzmocnienia mięśni.

Znak jakości Woolmark, niższa stawka VAT

Podkład wełniany na materac ma także znak jakości Woolmark, co gwarantuje wysoką jakość materiału. Woolmark to międzynarodowy znak jakości przyznawany tkaninom wełnianym, dzianinom i kocom zgodnie z określonymi standardami. Tylko produkty zawierające wełnę owiec najwyższej jakości otrzymują ten certyfikat.Warto także dodać, że nasze podkłady mają statut wyrobów rehabilitacyjnych z 8% stawką VAT. To dodatkowy argument za tym, że inwestycja w podkład wełniany na materac to doskonałe rozwiązanie dla osób dbających o zdrowie i komfort życia.

Shopping Cart